Harmoonia Veiniklubi 02.02.2018 – Ventisquero veinimaja Tšiilist


Harmoonia Veiniklubi 02.02.2018 – Ventisquero veinimaja Tšiilist

Harmoonia Klubi kutsub veiniõhtule, kus seekord räägib meile Prike sommeljee Hannes Aedla Tšiilis asuvast veinimõisast Ventisquerost.

Tegemist on pereettevõttega, kellele kuuluvad viinamarjaistandused Tšiili viies olulisemas piirkonnas: Maipo, Colchagua, Casablanca, Leyda and Huasco. 99% veinides kasutatavatest viinamarjadest pärinevad Ventisquero enda viinamarjaistandustest, tänu sellele on veinimeistril võimalus valmistada parima kvaliteediga veine. Ventisquero veinide peaveinimeistriks on John Duval, kes on tuntust kogunud Penfold`s Grange veinimeistrina.

Ventisquero Classico veinid on kergesti joodavad, hea hinna ja kvaliteedi suhtega Tšiili veinid. Veini valmistamiseks saadavad viinamarjad pärinevad kõik Ventisquero viinapuuaedadelt erinevatest Tšiili piirkondadest.

Ventisquero Reserva sari on pühendatud Andide mäestikule ja selle uurijatele. Reserva veinid on väärikamad, pakkudes parimat Tšiili kvaliteeti. Reserva sarjas olevad veinid on pärjatud mitmete rahvusvaheliste tunnustatud auhindadega.

Grey on Ventisquero veinimaja Premium sari, mis on saanud oma nime Tšiili majesteetlikuma liustiku järgi. Grey veinides olevad viinamarjad pärinevad single vineyard`idelt, on käsitsi korjatud spetsiaalselt valitud ning kasvatatud veinimeistri John Duval`i ja veinimaja omaniku Filipe Tossi järelvalve all. Grey veinid on võitnud aastate jooksul ohtralt erinevaid auhindu, seejuures saanud üle 50 korra rohkem kui 90 punkti järgmistelt veini väljaannetelt – Wine Spectator, Robert Parker`s The Wine Advocate, Wine Enthusiast, Vinous ja James Suckling.

Maitseme sellel õhtul 7 erinevat veini, mis on esindatud erinevatest sarjadest. Loomulikult ei puudu Hannese ja meie peakokk Eveli koostöös valitud suupisted, mis veinidega harmooniliselt sobivad.

Õhtumenüü

Kohatasu 35€, Boneerides laua vähemalt kuuele, soodustus 15%.
Broneerimine ettemaksu alusel.
Kohtade arv piiratud!
info ja broneerimine klubi@restoranharmoonia.ee