Argentiina maitsetega 5 käiguline veiniõhtusöök 01.11.2019


Argentiina maitsetega 5 käiguline veiniõhtusöök 01.11.2019

Kallid veiniklubilised!

Kui läheks õige üheks õhtuks Argentiinasse?
Meil on hea meel teatada, et enne suuremaid aastalõpupidustusi korraldame veel ühe veiniklubi õhtu. Külla tuleb särav ja imetore Kaidi Kerdt, kelle veiniportfellis on MASI Argentiina suurepärased veinid.

Argentiina veiniaiad asuvad enamasti laiades orgudes või kaldtasandikel piki Andide jalamit, luues ideaalsed kasvutingimused viinapuudele. Enamik Argentiina viinamarjaistandusi asuvad kaugel linnadest, mistõttu on nad eemal reostusest. Kõik see muudab Argentiina veinid unikaalseks ja autentseks, milles on märkimisväärselt intensiivne värv, sügav aroom ja lai maitsetevalik. Argentiinlaste toidulaud on äärmiselt rikkalik, mis koosneb peamiselt mereandidest ja grillitud lihast.

Kõigest eelnevast lähtuvalt valmis meil koostöös Harmoonia peakokkade ja Kaidiga õhtumenüü:

Tervituseks pakume Lõuna-Ameerikas väga klassikalist aperitiivi Pisco Sour kokteil. Pisco on kange viinamarjabrändi ning kokteilile annavad värskust laimimahl ja kreemisust munavalge. Kes seda toredat jooki enne saanud pole, on kindlasti üllatunud.

Tervitussuupisteks kõrvale kammkarbi ceviche musta küüslaugu pärlite ja avokaadokreemiga

Teiseks käiguks Seesamipaneeringus tuunikala wasabi majoneesi, balsamico maasikate ja siiamarjaga ja kõrvale pakume Masi Tupungato Passo Bianco

Kolmandaks käiguks Argentiina rahvusrooga Locro con Camaróns ehk kõrvitsaraguu krevettidega.ning Masi Moxxe Ramato Rose Brut

Argentiina köögist ei saa rääkida ilma klassikalise veise steigita, meie pakume veise sisefileed chimichurri kastmega ja maitsekooslust pakub Masi Tupungato Passo Doble.

Õhtu lõpetab Masi Tupungato Corbec Appassimento ehk Argentiina Amarone. Kõrvale pakume küpseid ja kreemiseid kvaliteetseid juustusid.

Imetore eks!
Broneerimine: klubi@restoranharmoonia.ee
Õhtutasu ikka 56€